Лінії виготовлення сухих буд. сумішей
 
WYSIWYG Web Builder
Виробництво сухих будівельних сумішей досить просте.
Основою більшості сухих сумішей є цемент і пісок. Склад  сумішей постійно може змінюватися і вдосконалюватися, а  технологія виробництва залишається практично незмінною.
Процес виробництва.
Перший етап ( сушіння піску та зберігання компонентів) 
Пісок з завальної ями по транспортеру подається в сушильний барабан, де відбувається видалення вологи з піску ( температура на вході 220 С° на виході 110 С°) через охолоджуючу колонку пісок транспортується в ємкість(бункер)для піску. Цемент привозять автоцистернами і викачують в ємкість для цементу.  На ємкостях( бункерах) стоять датчики верхнього і нижнього рівня, що дає можливість оператору бачити потребу в цих продуктах.
Другий етап.( виготовлення )
На відсівний сепаратор пісок і цемент транспортуються  послідовно. Просіяний продукт(пісок і цемент) попадає в ваговий дозатор який з’єднаний з пультом управлінням де оператор задає рецепт продукту. Після зважування компоненти ( пісок і цемент)  потрапляє в змішувач,  в який через засипну воронку (можливо автоматична подача добавок) подаються добави (на спеціальних терезах зважуються окремо добавки). Після цього відбувається процес змішування всіх компонентів.
Третій етап. (фасування і зберігання готової продукції)
Готова продукція потрапляє в фасувальну ємкість де розфасовується у спеціальні паперові мішки і тарується на піддони, які автонавантажувачем перевозиться у приміщення( сухе) зберігання готової продукції.

Процес виробництва можна комп’ютеризувати, це дає змогу зменшити число персоналу обслуговування і підвищує якість продукції ( немає людського фактора). 
Лінія сушіння піску
Лінія сушіння піску
Лінія виготовлення пінобетону
Лінія виготовлення пінобетону
Змішувач
Змішувач